מחפשים לקנות נכס? נמאס לכם מאינדקסים איטיים, עמוסים ומיושנים שמתפזרים על כל הנושאים שבעולם? נמאס לכם ממאות מודעות פיקטיביות של מתווכים?

הרגשנו שמשהו חסר כאן בשוק הנדל"ן ולכן הקמנו אתר בעל ממשק פורץ דרך, עם מגוון נכסים פרטיים ומסחריים למכירה ולהשכרה.

אז זה הזמן לשכוח מכל מה שהכרתם…שכחתם? יופי, עכשיו תראו איזה כיף זה לקנות/למכור או להשכיר/לשכור נכס. ואם רצית לקנות/לשכור דירה – כדאי לך לחפש אותה פה. כי אצלנו אחוזים נמוכים למודעות פיקטיביות והנכסים מצולמים באופן ברור ויגרמו לכך שתקטינו את הסיכויים שלכם להגיע לנכס שממש לא מה שרציתם ולבזבז את הזמן שלכם.

  • מקסימום שקיפות. כדי למנוע הצגת תמונות חובבניות שלא משקפות את מצב הדירה, אנחנו שולחים צלם לדירה הנמכרת. כך אפשר לראות ונוח להבין מה המפרט והסגנון המוצע.
  • מקסימום נוחות. נוח וקל להתמצא באתר. הכל ברור מול העיניים בעיצוב קליל, חדשני ועדכני. קונגו מתממשק לפייסבוק ולוואטסאפ כדי שתהיה לך האפשרות כמתעניין לשתף עם החברים את הנכס שאהבת ולהתייעץ איתם או כמוכר לשתף את הנכס שלך בקלות ובמהירות. כך אפשר לנצל את כוח הפייסבוק והוואטסאפ לטובתכם.
  • מקסימום חופשאנחנו מאפשרים העלאת פרטים חינמית למוכרי דירות ועסקים. כך יש לך מגוון נכסים פרטיים ועסקיים מצולמים  במקצועיות. הכל בשביל הבחירה החופשית שלך בנכס לטעמך.
  • מקסימום מהירותהשקענו המון כדי שהאתר יהיה פשוט וקל לגלישה. תוך שניות יהיה לך את מה שחיפשת באופן הכי ברור וכייפי, עם מנוע חיפוש חזק שמוצא מהר מה שרצית.

שתהיה לך גלישה נעימה וכייפית, חיפוש זריז של הדירה שרצית לקנות/לשכור או  עדכון קל ונחמד של פרטי הנכס שלך שרצית למכור/להשכיר.

לחצו כאן להצטרפות לעמוד הפייסבוק שלנו

לכל שאלה או בקשת עזרה – ניתן ליצור איתנו קשר ישירות בעמוד הפייסבוק: לחצו כאן

או בתיבת צור קשר כאן באתר ונשתדל לענות לך בהקדם.